Slide 1

Vyhledávání

Rychlý kontakt


CT Kran - Service CZ s.r.o.
Radošov 87, 362 72 Kyselka
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon +420 601 342 705


IČ: 290 73 201
DIČ: CZ 290 73 201

Montáž, demontáž a doprava jeřábů

Provádíme dopravu, montáž i demontáž všech druhů jeřábů v naší nabídce, ať už jeřábů k prodeji, nebo pronajímaných jeřábů. Náši montéři připraví vše potřebné a vaše zařízení na místě namontují. Po sestavení jeřábů nebo kladkostrojů jsou prováděny předepsané zkoušky pro zvedací zařízení dle příslušných norem se současným zaškolením obsluhy a předáním dokumentace ke stroji. Tyto práce provádí revizní technici ve spolupráci s pracovníky objednatele.

Dále provádíme montáže a rektifikace jeřábových, podvěsných a kladkostrojových drážek a napájecích systémů. Máte-li o montáže zájem, kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře. My se Vám obratem ozveme a vynasnažíme se pro Vás udělat maximum.

Nabízíme přestrojení jeřábů se stykačovým ovládáním na jeřáby ovládané pomocí měničů frekvence a instalaci externího systému kontroly přetížení vhodný k dodatečnému vybavení.

Pro dopravu jeřábů a drtičů nabízíme naše vlastní inovativní osové systémy. Vyrábímé také nakládací jeřáby a speciální valníkové nástavby.